Firmamız 1994 yılında VATANSEVER ELEKTRİK MOTORLU ALETLER SAN.TİC.LTD. olarak faaliyetlerine başlamıştır. 1998 yılında aynı iş kolunda artan iş hacmi ile beraber ürün yelpazesini genişleterek firma VATANSEVER EV ALETLERİ OTOMOTİV SAN.TİC.A.Ş.’ ye dönüşmüştür.

Firmamız küçük elektrikli ev aletleri, gıda, otomotiv, reklam, enerji ve medikal sektörlerine çok çeşitli plastik enjeksiyon teknolojisi ile parça imalatı yapmaktadır. Uzmanlık alanı paralelinde enjeksiyon kalıbı tasarım, üretim ve bakım hizmeti de sunmaktadır. Ayrıca serigrafi bölümü ile müşterilerin ek taleplerine çözüm üretmektedir. İmalat Ar-ge çalışmalarını bir çok PATENT, MARKA, FAYDALI MODEL, ENDUSTRİYEL TASARIM ile tescillemiştir. Üretim alt dalları arasında bulunan binek ve ticari araç debriyaj balata tesisi, poligranit üretim tesisi, metal şekillendirme-laminasyon tesisi, ısıcam arası perde sistemleri tesisi ve nargile ekipman, molas üretim tesisleri ile dünyanın farklı ülkelerine hizmet götürmüştür.

VATANSEVER EV ALETLERİ OTOMOTİV SAN.TİC.A.Ş. yenilikçi, gelişmeyi öncü hedef edinmiş yönetici ve elemanları ile; hızlı, kaliteli, estetik, fonksiyonel ve güvenli ürünler üretmek için üstün performansla çalışmaktadırlar. Daima daha iyi olmak için çaba göstermekte ve sürekli öğrenme, yenilenme eğilimi ile sektördeki yerini kökleştirmeyi hedeflemektedir.